IOAN OVIDIU SABĂU, SURPRINS DE CEI DE LA FC ARGEŞ. ”NU MĂ AŞTEPTAM LA CUM S-A JUCAT PRIMA REPRIZĂ”

FC Argeş a învins în deplasare, cu scorul de 1-0 (0-0), pe FC Voluntari, într-un meci din etapa a cincea a play-off-ului Ligii 1. Golul a fost marcat de Raynov, în minutul 80, pe fondul unei erori a apărării ilfovenilor, pentru care nu au jucat Gabi Tamaş şi Igor Armaş. Cele două formaţii urmează să se reîntâlnească marţi, în manşa tur a semifinalelor Cupei României, în direct pe Look Sport+.

În cadriul emisiunii Fotbal Show, Ioan Ovidiu Sabău s-a declarat surprins de victoria formaţiei din Trivale, în contextul în care cei de la Voluntari au intrat mai bine în meci.